Darbuotojai

Darbuotojai

VADOVAI,  SPECIALISTAI

 

L. e. direktoriaus pareigas

 

Arvydas VAITKUS

Tel.    +370 46 232 123

El. p.  arvydas.vaitkus@klsrm.lt

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Sigita SKUBUTIENĖ

Tel.    +370 46 232 035

El. p.  sigita.s@klsrm.lt

Gimnazijos skyriaus vedėja

Violeta BERTULIENĖ

Tel.    +370 46 231 953

El. p.  violeta.bertuliene@klsrm.lt

Sektorinio centro vadovė, profesinio mokymo skyriaus vedėja

Laimutė VIERAITIENĖ

Tel.    +370 46 231 965

El. p.  laimute.vieraitiene@klsrm.lt

Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai, viešųjų pirkimų organizatorius

Romualdas ŠNIEPIS

Tel.    +370 46 348 012

El. p.  romualdas.s@klsrm.lt

Personalo vedėja, darbų ir civilinės saugos inžinierė, archyvarė

Danguolė BALSĖ

Tel.    +370 46 232 014

El. p.  archyvare@klsrm.lt

Projektų vadovė

Rasa ŠIAULIENĖ

Tel.    +370 46 232 019

El. p.  rasa@klsrm.lt

Bibliotekos vedėja

Janina NARBUTIENĖ- DZIDOLIKIENĖ

Tel.    +370 650 80438

El. p.  biblioteka@klsrm.lt

Sekretorė

Aida KLEINAUSKIENĖ

Tel.    +370 46 348 006

El. p.  mokykla@klsrm.lt

Mokymo dalies administratorė

Jūratė ŽIOGARIENĖ

Tel.    +370 46 348 007

El. p.  administratore@klsrm.lt

Bendrabučio valdytoja

Gražina NAVAKAUSKIENĖ

Tel.    +370 687 05396

El. p.  grazina.navakauskiene@klsrm.lt

Bendrabučio auklėtoja

Violeta GRIGAITIENĖ

Tel.    +370 694 77840

Bendrabučio auklėtojas

Mantas RAMINAS

Metodininkė (sporto)

Banga BALNAITĖ

Tel.    +370 624 40890

El. p.  bangabalnaite@gmail.com

Socialinė pedagogė

Alina MAŽEIKIENĖ

Tel.    +370 605 03032

El. p.  socialinepedagoge@klsrm.lt

Psichologė

Ugnė KUNDROTIENĖ

Tel.    +370 46 231 941

El. p.  psichologe@klsrm.lt

 

PROFESIJOS  MOKYTOJAI

 

Egidijus BRAŽINSKAS

Suvirinimo technologijos vyresnysis profesijos mokytojas

Antanas BRIEDIS

Elektrotechnikos ir radiotechnikos vyresnysis profesijos mokytojas

Vidmantas DAMULIS

Laivų statybos ir remonto, metalo apdirbimo vyresnysis profesijos mokytojas

Vincas KINČIUS

Metalo apdirbimo vyresnysis profesijos mokytojas

Algis KIŠŪNAS

Transporto įmonių mokslo profesijos mokytojas metodininkas

Danutė LAURINAITIENĖ

Ekonomikos ir buhalterijos profesijos mokytoja metodininkė

Transporto įmonių vadybos vyresnioji profesijos mokytoja

Evaldas MIKALAUSKAS

Suvirinimo technologijos profesijos mokytojas

Algirdas NOREIKA

Metalo apdirbimo vyresnysis profesijos mokytojas

Ramūnas RAZGUS

Suvirinimo technologijos profesijos mokytojas

Jekaterina SEREDA

Informacinių technologijų vyresnioji profesijos mokytoja

Julija SMIRNOVA

Informacinių technologijų profesijos mokytojas

Donatas ŠATEIKIS

Suvirinimo technologijos profesijos mokytojas

Aurelija MIKALAUSKIENĖ

Ekonomikos ir verslo pagrindų vyresnioji profesijos mokytoja

Vytautas BERNATONIS

Santechnikos technologijos profesijos mokytojas

 

 

BENDROJO UGDYMO MOKYTOJAI

 

Danguolė PAŠIŠKEVIČIENĖ

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Ilona AMBROZAITIENĖ

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja 

Jurga JANUŠKAITĖ - PETROŠIENĖ

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Iveta RANKEVITSA

Vokiečių ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Tatjana MIKELEVIČ

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Natalija IVANOVA

Matematikos mokytoja metodininkė

Veronika KRISIKAITYTĖ

Istorijos mokytoja

Renata SKUBUTIENĖ

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Eglė KVAŠČEVIČIENĖ

Biologijos mokytoja metodininkė

Valentina PUZINIENĖ

Anglų kalbos mokytoja   

Danutė KNIUKŠTIENĖ

Fizikos mokytoja metodininkė

Lina PAULAUSKIENĖ

Etikos mokytoja metodininkė

Mantas RAMINAS

Geografijos mokytojas

 

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai