Europos kalbų diena mokykloje

Europos kalbų diena mokykloje

2013 09 26

     Europos kalbų diena – daugiakalbystės šventė – minima nuo 2001 m. rugsėjo 26-sios, kai Europos Taryba Strasbūre paskelbė šią dieną kalbų ir kultūrų įvairovės diena, siekdama priminti, kad įvairovėje – mūsų stiprybė ir skatindama 800 milijonų europiečių iš visų 47 Europos Tarybos šalių-narių mokytis kalbų. 

     Europos kalbų diena – tai galimybė kiekvienam mokiniui ir mokytojui patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, daugiau sužinoti apie įvairių Europos šalių kultūrą, papročius, tradicijas. Kaip ir kasmet, rugsėjo 26 d., mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena, šių metų šūkis ,,Kalbos mokėjimas – tai laisvė, laisvė bendrauti ir laisvė pažinti. Tai galia vienijanti pasaulį, griaunanti sienas, tiesianti tiltus ir jungianti žmones“. 

    Mokykla paminėjo Europos kalbų dieną renginiais:
         -   surengta kalbų viktorina ,,Drąsūs , stiprūs ir sumanūs“;
         -   lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbos pamokose kalbėta apie kalbų svarbą žmogaus gyvenime;

         -   stendas su įdomia informacija apie Europos kalbų dieną.

    Po keturių pamokų pirmo kurso mokiniai, rinkosi į sporto salę, kur vyko konkursas ,,Stiprūs, drąsūs ir sumanūs“. Jo metu reikėjo ne tik atlikti įvairias užduotis, ne tik susijusias su Europos kalbų mokėjimu, bet atlikti ir įvairias sportines užduotis, tam kad  komandos nariai greičiau gautų užduotis.   

 

Renginio akimirkos:

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai