Padėkos diena

Padėkos diena

2013 11 29

     Padėkos diena (Thanksgiving), kuri yra švenčiama nuo 1621 metų ketvirtą lapkričio mėnesio ketvirtadienį, viena svarbiausių valstybinių švenčių Jungtinėse Amerikos Valstijose,  Kanadoje. Siekiant plačiau supažindinti moksleivius su angliškai kalbančių šalių tradicijomis, mūsų mokyklos anglų kalbos mokytojos (Jurga Januškaitė-Petrošienė, Iveta Rankevitsa ir Sigita Skubutienė), padedamos mokinių, parengė stendą, kuriame pasakojama šventės atsiradimo istorija, pristatomos tradicijos bei tai, kaip švenčiama šiais laikais. Lapkričio 28 dieną anglų kalbos pamokų metu moksleiviams buvo pasakojama apie šitą šventę ir jos papročius, rodomas mokomasis filmas.

     Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko viktorina, kurioje dalyvavo pirmo kurso (03 S, 03 S1, 03 K, 03 LE) ir 02 K grupių atstovai. Dalyviai turėjo atsakyti į 25 klausimus apie padėkos dieną, galėjo pasidalinti savarankiškai surasta informacija.

     Viktorinoje trečią vietą užėmė 03 LE grupės moksleiviai: Marius Burgaila, Sandra Uginčiūtė ir Karolis Rimšas. Antrą vietą užėmė 03 S grupės mokiniai: Julius Mockevičius, Edgaras Žvilius ir Julius Kinsgaila. Nugalėtojais tapo Lukas Rumbavičius, Eduard Fomin ir Ernestas Burkauskas (03 S1 gr. mok.). Visi buvo apdovanoti diplomais.

 

Renginio akimirkos:

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai