Istorijos olimpiada

Istorijos olimpiada

2015 04 16

  2015–ieji Lietuvai – ypatingi: praėjo dvidešimt penkeri metai nuo nepamirštamų tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimtųjų įvykių, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Mes jau du su puse dešimtmečių kvėpuojame laisvės dvasia.

 Ta proga Klaipėdos turizmo mokykloje buvo surengta istorijos olimpiada, kurioje dalyvavo beveik visų miesto profesinio švietimo įstaigų mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo 04 K grupėje besimokantys Artūras Dulkys ir Tomas Lukas Vaitiekaitis bei būsimos logistės ekspeditorės Monika Kauliūtė ir Kristina Kučkaitė. Patikrinus atliktas užduotis, paaiškėjo, kad didžiausia sėkmė lydėjo T. L. Vaitiekaitį. Renginio metu mokiniams buvo suruošta ekskursija po Turizmo mokyklą, jie susipažino su joje besimokančiais bendraamžiais, na, o mokytojai turėjo galimybę pakalbėti apie ateities planus, šių dienų aktualijas.

Tokios olimpiados skatina jaunus žmones kelti savo akademiškumo lygį, motyvuoja būti pilietiškais, aktyviais, ragina pasidžiaugti akimirkomis, minutėmis, valandomis, kurias mums dovanoja gyvenimas taikioje, ramioje šalyje.

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai