Paskutinis skambutis aidi tik abiturientams

Paskutinis skambutis aidi tik abiturientams

2015 05 28

Ar pajutot, kad laikas

nustraksėjo tarsi vaikas -

nuo skambučio lig skambučio  

bėgo pamokų minutėm.

Tarp uždavinių ir rašinėlių

augo jūsų jaunos mintys,

kai skubėdavot su vėju

kuo greičiau į erdvę kilti.

      Abiturientai visada sulaukia išskirtinio dėmesio. Jie- šaunūs jauni žmonės, žavintys savo svajonėmis, polėkiais... Gaila juos išlydėti, bet toks gyvenimas, kad paskutinėmis pavasario dienomis paskutinis skambutis aidi tik jiems, o šiais metais mūsų mokykloje jų šimtas dvidešimt.

      Abiturientams žengiant įaktų salę mokytojai, grupių vadovai linkėjo sėkmės, o trečiaklasiai gimnazistai-vienuoliktokai kiekvienam įteikė atminimo varpelį. Salėje juos pasitiko mokytojai, mokyklos vadovai.  Pirmiausia susirinkusius pasveikino direktorius A. Vaitkus,   kuris paragino atkakliai siekti užsibrėžto tikslo gauti profesiniomokymodiplomą, kuris padės plėtoti profesinę karjerą, apgailestavo, kad ne visiems ketvirtos klasės gimnazistams užteko laiko, noro ir jėgų sėkmingai baigti mokyklą, linkėjo atrasti savąjį kelią darbo rinkoje. Abiturientai perskaitė testamentą, padėkojo mokytojams. O direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Skubutienė savo kalbą pradėjo taip: „Trys trumpi žodžiai apibūdina tai, kas iškelia sėkmingus lyderius iš minios: dar šiek tiek. Jūs visi padarėte tai, ko iš jų tikimasi, ir dar šiek tiek.“ Ji padėkojo geriausiems šios laidos abiturientams, puikiai besimokiusiems ir garbingai atstovavusiems  mūsų mokyklai  miesto ir šalies projektuose, konkursuose, varžybose. Už gerus rezultatus Padėkosraštaiįteikti septyniems  gimnazistams, o  Kristinai Kučkaitei  įteikta šauniausios mokinės nominacija...

     Apie tolimesnę ateitį kai kuriems abiturientams dar sunku kalbėti. Daugelis teigia, jog viskas priklausys nuo egzaminų rezultatų. 

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai