Svečiai iš ,,Vaikystės sodo“

Svečiai iš ,,Vaikystės sodo“

2016 06 14
     Vos pasibaigus mokslo metams ir įpusėjus abiturientų egzaminams, birželio viduryje mūsų mokykloje sukrykštė vaikiški balsai. Šypsodamiesi, plačiai išskėstomis rankomis priėmėme garbingus svečius: „Vaikystės sodo“ darželio 4-6 bei 5-7 metų auklėjamųjų grupių vaikučius- tai įrodymas, jog mūsų švietimo institucijos durys atviros kitų edukacinių įstaigų bendruomenei.
     Mūsų mažiausiuosius domino, kaip gaminami laivai, kodėl jie neskęsta, kokios yra laivo dalys bei kokių jų būna. Darželinukams informaciją pateikė profesijos mokytojas-metodininkas Romualdas Taučius su savo kolega profesijos mokytoju Ramūnu Razgumi.
     Jų dėka mažieji svečiai turėjo puikią progą pasidomėti simuliaciniu suvirinimo aparatu, kuriuo naudojantis galima įsivaizduoti, kaip yra sujungiami didieji laivai. Taip pat mokykloje esančių maketų pagalba vaikučiai galėjo susipažinti su žvejybiniu laivu bei plaukiojančiu doku.
     Galų gale darželinukų ir priešmokyklinukų ekskursiją vainikavo mokyklos simbolis „Karolis“, t.y., tikras žvejybinis laivas, besipuikuojantis mūsų įstaigos vidiniame kiemelyje. Vaikai galėjo ,,gyvai“ susipažinti su laivo išore ir joje esančia atributika.
     Atsisveikinome besišypsančiais veidais bei kupinomis širdimis vilties, jog mažieji atsimins šią patirtį ir galbūt garsins mūsų Lietuvą didžiais darbais laivų statybos ir remonto srityje. Geros nuotaikos, mojuodami ne tik rankutėmis, bet ir padovanotais balionais, vaikučiai iškeliavo namo.
     Ši edukacinė ekskursija- tai mūsų mokyklos atsiliepimas į Švietimo ir mokslo ministerijos kvietimą atverti duris vasarą, nes švietimo institucijos turi edukuoti visus mokslo metus, tik, aišku, ta veikla birželio-rugpjūčio mėnesiais kitokia- laisva, neįrėminta, savanoriška...
Renginio akimirkos:

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai