Šimtadienis DISCO muzikos ritmu

Šimtadienis DISCO muzikos ritmu

2017 03 03

     Kiekvienais metais, kai pavasaris užkariauja žemę, į jaunų žmonių širdis pradeda belstis gražiausios mokinių šventės  – Šimtadienio – bilsmas. Šiemet mūsų mokyklos vienuoliktokai panorėjo pakeliauti disco muzikos ritmais, todėl dvyliktokams uždavė namų darbus: imituoti ABBA, MODERN TALKING, BILL MEDLEY ir JENNIFER WARNES, HADDAWAY, SANDROS CRETU dainas. Dvyliktokams laužant galvas, kaip mažiausiomis pastangomis paruošti gražius pasirodymus, vienuoliktokai kibo veikti: ruošė salės puošmenas, gamino  prizus nominantams, dailino spalvingas kaklo varlytes vaikinams, kaklo juosteles merginoms, rūpino sijonus, perukus ir trumpakelnes prodiuseriams (grupių vadovams). O šventės dieną visi nekantriai laukė valandos, kai elegantiškai apsirengę dvyliktokai, jų vadovai, organizatoriai ir kiti mokyklos bendruomenės nariai galės pamatyti vienuoliktokų ir jų pagalbininkų darbo vaisius.

     Renginį pradėjo vedėjai: pirmakursiai logistai ekspeditoriai  Karolina ir Kornelijus. Iš dangaus pasigirdus DIEVO (l. e. direktoriaus pareigas A. Vaitkaus) balsui vedėjai į sceną pakvietė drąsiausius – visagalius 05 E grupės  vyrukus, kuriems net jūra iki kelių: jie visas kliūtis įveikia ir išlieka sausi. Tokie ir turi būti būsimieji elektrikai. Jų šūkis: nieko nėra neįmanoma, reikia tik labai norėti. Taigi jiems panorėjus atgimė grupė ,,Modern talking“. Kai pasirodymui ruošėsi 05 S grupės mokiniai, pasigirdo replikos, ar šiandien ABBA nariai iš karto pataikys, ar pasikartos Pilvelytės scenarijus Eurovizijos atrankoje, kai teko antrą kartą leisti muziką. Bet, mama mia, viskas pavyko! Prie šventės siautulio prisijungė ir Sandra Cretu iš Vokietijos (05 K gr.) su draugais, nors vedėjas neiškentė nepasakęs, jog Sandros jis, atrodo, nepamatęs. Tad jo kolegei teko raminti, kad šiuolaikinė medicina, kaip internetas, visagalė: jei turi pinigų, tai visą kūną gali pakeisti, kad net nuosava mama nebepažins. Praeito amžiaus pabaigoje Haddaway buvo tikras šokių muzikos koziris ir užkariavo visą Europą, o šiandien mūsų mokykloje 05 S1 gr. mok. V. Mizaras savo plastiškais judesiais – tikra Haddaway kopija, todėl ,,What is love?“ labai tiko 05 S1 grupei. Dvyliktokų pasirodymus vainikavo BILL MEDLEY ir JENNIFER WARNES –  05 LE grupė.

     Abiturientai turėjo atlikti daug įvairių smagių užduočių, bet buvo išbandyti ir jų vadovai. Šėlsmo, juoko netrūko! Dar būtina paminėti, kad daugelis dvyliktokų gavo puikias statulėles kaip nominantai, pabaigoje buvo įteikti Pusatestačiai. O kad šventinė nuotaika nesibaigtų taip staiga, į salę buvo įnešti tortai su degančiais fejerverkais.

 

     Šventės baigiasi, kasdienybė tęsiasi, todėl, kaip sakė l. e. direktoriaus pareigas A. Vaitkus ir pavaduotoja ugdymui S. Skubutienė, reikia nepamiršti skirti laiko sau, savo tikslams įgyvendinti, neišsigąsti sunkumų, nors ir kaip sunku būtų, bandyti juos įveikti, nes palankių baigčių rezultatas yra abiturientų rankose! Reikia siekti, kad svajonės visada išsipildytų, kad gyvenime būtų mažiau nusivylimų, o daugiau pakilimų...

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai