Profesinių gebėjimų savaitė “Pakeisk profesiją vienai valandai“

Profesinių gebėjimų savaitė “Pakeisk profesiją vienai valandai“

2016 12 01
Profesinių gebėjimų savaitė “Pakeisk profesiją vienai valandai“

      Lietuva - mažas lašelis didžiuliame Europos Sąjungos vandenyne, bet labai džiugu, kai galime įsijungti į įvairius organizuojamus projektus. O šiemet vienas jų- Europos profesinių gebėjimų savaitė ,,Atrask savo talentą”.

     Mūsų mokyklos profesijos mokytojai kartu su Klaipėdos vakarų laivų gamykla, miesto savivaldybe, profesinėmis mokyklomis, jungdamiesi prie šios iniciatyvos, sugalvojo pagaminti metalinį Europos Sąjungos žemėlapio maketą, kuriame bus pažymėtos valstybių sostinės. Renginio metu žymūs Klaipėdos žmonės (sportininkai, politikai, kultūros darbuotojai ir kt.) valandai ,,pamirš” savo profesijas ir išbandys kitas veiklas- pabus suvirintojais, suvirindami kelią nuo Vilniaus iki Briuselio, simbolizuodami, kad mūsų mokykla pulsuoja Europos Sąjungos švietimo institucijų ritmu, kad mūsų ir Europos  kelias yra tas pats. Renginio dalyviai virins atstumą nuo vienos sostinės iki kitos, įprasmindami visų šalių bendrystę ir vienybę.

     Profesinių gebėjimų savaitė- puiki proga žaismingai paįvairinti savo darbo kasdienybę, ,,pakeisti” profesiją, prisiminti, kad profesinės mokyklos - puiki visai Europos Sąjungai reikalingų amatininkų kalvė.

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai