,,Studijos 2018“

,,Studijos 2018“

2018 02 09

Kasmet Vilniuje „Litexpo“ parodų ir kongresų centre duris atveria tris dienas vykstanti tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros paroda „Studijos 2018“. Šiemet jos tema: „Įjunk ateitį“, o svarbiausias akcentas – būti ir kurti Lietuvai.

Vasario 8 d. į parodą atvažiavo 285 mokymo, verslo organizacijos iš 17 šalių. 11 –oje erdvių vyko daugiau nei 200 susitikimų, atvirų paskaitų, diskusijų. Renginio metu aukštosios ir profesinės mokyklos padėjo jaunimui apsispręsti, kur studijuoti, mokytis, kaip atrasti savo kelią, savo pašaukimą.

Daug dėmesio sulaukė inžinerinės pramonės sektorius, kuriame mūsų mokyklos atstovai pristatė Lietuvos ekonomikai reikalingas profesijas: suvirintojų, laivų korpusų surinkėjų, elektrikų, ventiliacijos ir oro kondicionavimo sistemų montuotojų bei logistų ekspeditorių. Ypač didelį lankytojų susidomėjimą turėjo vyresniojo profesijos mokytojo Antano Briedžio ir mokinių pagamintas ir parodos dalyviams pristatytas atsinaujinantis energijos šaltinis. Mokytojas dalyviams minėjo, kad „toks nedidelis  įrenginys gali būti įdiegtas gyvenamajame name ir tenkinti tam tikrą dalį namų ūkio elektros energijos poreikių. Įdiegus saulės elementus, nėra jokio anglies dvideginio ar kitų cheminių junginių išmetimo į aplinką, o ir įrangos kaštai nedideli “.

    Dalyvaudami tokiuose renginiuose mes turime progą paskleisti informaciją apie mokyklą parodydami, jog esam novatoriški, spartūs pokyčiams, stiprinantys poreikį mokytis visą gyvenimą...

Renginio akimirkos:

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai