Mokytoju būti- pašaukimas

Mokytoju būti- pašaukimas

   Spalio mėnesį mokyklose labiausiai laukiama Tarptautinė mokytojų diena. Tąkart išgirstama daugiausiai gražių žodžių, įvertinimų.

   Mūsų mokyklos mokytojai taip pat išgirdo padėkų, kad kasdien kantriai perduoda jauniems žmonėms žinias ir visą laiką atkakliai bando nutiesti kuo tiesesnius kelius į ateitį. Didžios pedagogų širdys moko gyventi ir išlikti savimi, o jų kasdienis darbas- kupinas išbandymų.

   Iš ryto kiekvienam ateinančiam buvo įteiktas drugelis su įrašytu pasižadėjimu, parkeris ir saldi širdelė, visi buvo pakviesti į fotosesiją. Trečią pamoką mokytojų vietas klasėse užėmė pirmakursiai mokiniai- laikinai tapę mokytojais, o tikrieji buvo pakviesti į mokytojų kambarį pasivaišinti kava, saldumynais, pasėdėti kartu, pabendrauti, atsipalaiduoti. Visus susirinkusius sveikino l. e. direktoriaus pareigas A. Vaitkus, pavaduotoja ugdymui S. Skubutienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja D. Pašiškevičienė dalinosi įspūdžiais iš vakarykščio koncerto Kauno Žalgirio arenoje, mokiniai linkėjo, kad  jų pokyčiai, tobulėjimas, mokytojų darbo prasmingumas nustelbtų visus rūpesčius ir sunkumus, nepamiršdami priminti, jog savo kūrybingumu, entuziazmu, optimizmu, neišsenkamomis žiniomis ir gyvenimo džiaugsmu reikia  užkrėsti ir visus aplinkinius. Labai malonu buvo gauti jų padarytą dirbtinę širdį, simbolizuojančią visos mūsų mokyklos bendruomenės jungtį bendram tikslui, vieningam darbui.

   Mes, mokytojai, labai džiaugiamės išradingais, iniciatyviais mokiniais, daug prisidėjusiais, kad ši diena mums būtų ypatinga, išskirtinė... Kaip tik tokią dieną ir patiki, kad eini ne į darbą, o į mokyklą...

Renginio akimirkos:

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai