Saugaus eismo paskaita bendrabutyje

Saugaus eismo paskaita bendrabutyje

2019 04 09

     Balandžio 9 dieną bendrabutyje lankėsi Klaipėdos miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės du pareigūnai. Atvykę pareigūnai pravedė prevencinę paskaitą apie saugų eismą, informavo apie Klaipėdos apskrityje tragiškai žuvusius kelyje.

     Susitikimo metu buvo daug pasakojama apie saugų eismą, primintos kelių eismo taisyklės, pristatyta eismo įvykių statistika, atšvaitų dėvėjimo ypatybės, kalbėjo apie saugų motorolerių vairavimą, pastaruoju metu vis augančią problemą dėl vairavimo apsvaigus, pažeidimams nustatyti naudojamą įrangą, pasekmes viršijant greitį, ir tinkamo vairavimo prevenciją. Taip pat buvo parodyti filmukai apie vairavimą kelyje, kada vairuotojo dėmesys nukreipiamas į kitus objektus, kada pėstieji tamsiu paros metu nesegi atšvaitų, kada viršijamas leistinas greitis, ir, kokios skaudžios pasekmės tada gali įvykti.

     Susitikimo metu pareigūnai išdalijo mokiniams atmintines apie atsakomybę vairuojant transporto priemones apsvaigus nuo alkoholio pagal Administracinių nusižengimų kodekso ir Baudžiamojo kodekso straipsnius.

     Mokiniai galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta.

     Dėkojame pareigūnams už bendradarbiavimą ir pagalbą ugdant jaunąją kartą.  

 

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai