Metodinė savaitė 2019 „Europa- mūsų namai“

Metodinė savaitė 2019 „Europa- mūsų namai“

2019 09 27
Metodinė savaitė 2019 „Europa- mūsų namai“

  Rugsėjo 23-27 d. VšĮ KLSRM vyko bendrojo ugdymo dalykų metodinė savaitė „Europa - mūsų namai 2019“.   

   Buvo iškeltas tikslas – skatinti  mokinių žingeidumą, motyvacijos mokytis kėlimą; mokytojų domėjimąsi kolegų pasiekimais, metodinėmis naujovėmis. Mūsų mokykla yra įsitraukusi į #MEPA „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ projektą, kurio tikslas skatinti aktyvų mokyklos bendruomenės domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis.

  Metodinės savaitės metu vyko lietuvių kalbos ir literatūros viktorina „Literatūrinės kovos“ (organizatorės: Danguolė Pašiškevičienė, Ilona Ambrozaitienė), anglų kalbos viktorina „English Quiz“ (organizatorės: Jurga Januškaitė-Petrošienė, Iveta Rankevitsa, Valentina Puzinienė),  biologijos protmūšis „Sveika mityba“ (organizatorė: Eglė Kvaščevičienė). Į atviras pamokas ,,Europos kalbų diena ir matematika“ bei ,,Galia veikti“ kvietė matematikos mokytoja metodininkė Natalija Ivanova ir etikos mokytoja metodininkė Lina Paulauskienė, kuriose jos demonstravo aktyvių mokymo metodų taikymą.

  Ne mažiau įdomu buvo stebėti lietuvių, anglų, rusų ir fizinio ugdymo mokytojų organizuotą integruotą renginį-pamoką „Europos sporto ir kalbų labirintas“, siejamą su rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena.

  Geografijos mokytojas Mantas Raminas ir sporto metodininkė Banga Balnaitė-Stonienė organizavo žygį „Melnragė - Karklė“ Baltijos pajūriu.

  Fizikos mokytoja pravedė pamoką be sienų „Fizinių reiškinių paieška Botanikos sode“.

Akimirkos iš metodinės savaitės

 

 

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai