Pasiekimai

Pasiekimai

2011 01 02

 

2012-2013 m. m. mokinių dalykinių olimpiadų, varžybų ir konkursų nugalėtojų sąrašas

Eil. Nr.

Šalies tarptautiniai renginiai

Mokinio vardas, pavardė, grupė

Laimėjimas

Lygmuo

Data

Mokytojo vardas, pavardė

1 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynės, šaškių finalinės varžybos
Vilius Dilginas
(10 E)
Georgij Verba
(01 E-S)
Mindaugas Sakalauskas
(02 S)
1 vieta  Respublikinis 2013.01.18 Algirdas Žutautas
2 13 -asis Lietuvos mokyklų Interneto svetainių konkursas Mokykla 8 vieta  Respublikinis 2013.02.11 Darbo grupė
3 Klaipėdos miesto profesinių mokyklų matematikos olimpiada
Egidijus Šimkus
(01 K)
Irma Motužytė (01 LE)
Remigijus Andruška (01 K)
Dalyviai Miesto 2013.03.14 Natalija Ivanova
4 Kaliningrado srities Baltijos laivų statyklos technikumo organizuotas Tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas "Suvirintojas 2013" Giedrius Dvarionas (01 S) 3 vieta Tarptautinis  2013.04.10 Nastazija Irena Buinevičienė
5 Kalingrado srities Baltijos laivų statyklos technikumo organizuotos Tarptautinės stalo teniso varžybos Gedas Kupliauskas
(01 K) 
2 vieta Tarptautinis  2013.04.10 Renata Skubutienė
Dalia Marija Salamatina
6 Kauno statybininkų rengimo centro organizuotas tarptautinis  suvirintojų profesinio meistriškumo konkursas "Jaunasis suvirintojas" Giedrius Dvarionas (01 K) 3 vieta Tarptautinis  2013 m. gegužės  23-24 d. Nastazija Irena Buinevičienė
7 Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamas projektas "Kalbų Kengūra 2013"
Simona Kesminaitė
(02 LE)
Auksinės Kengūros diplomas Respublikinis 2013.02.05 Tatjana Mikelevič
8 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų stalo teniso varžybos
Gedas Kupliauskas (01 K)
Dimitrij Agafonovas (02 ST)
Donatas Ašmontas (02 S)
Arvydas Jurkaitis
(02 S)
2 vieta Regioninis 2013.01.24 Dalia Marija Salamatina
9 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų virvės traukimo varžybos
Alfredas Montvidas (10 S)
Karolis Stankus
(01 K)
Dovydas Rylskis
(01 K)
Artūras Varanauskas
(01 K)
Vilius Knystautas (02 LE)
2 vieta Regioninis 2013.03.20 Algirdas Žutautas
10 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos
Linas Nagaitis
(10 K)
Artūras Varanauskas
(01 K)
Alfredas Montvidas (10 S)
Airidas Varanauskas (01 K)
Vilius Knystautas (02 LE)
Donatas Ašmontas (02 S)
Šarūnas Sebeckis
(01 K)
Remigijus Monkevičius
(01 K)

1 vieta

 

1 vieta

 

 

1 vieta

 

 

2 vieta

 

 

2 vieta

 

 

3 vieta

 

4 vieta

 

 

4 vieta

Regioninis 2013.03.20 Algirdas Žutautas
11 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos Mokyklos sporto komanda 2 vieta Regioninis 2013.03.20 Algirdas Žutautas
12 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų virvės traukimo varžybos Mokyklos sporto komanda 2 vieta Regioninis 2013.03.20 Algirdas Žutautas
13 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų mokinių sporto žaidynės 2012-2013 m. m. Mokyklos sporto komanda 2 vieta Regioninis 2013.06.12 Algirdas Žutautas
14 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų lengvosios atletikos  4x100 m estafetės bėgimas Mokyklos vaikinų sporto komanda 2 vieta Regioninis 2013.05.13 Renata Skubutienė
15 Klaipėdos miesto profesinių mokyklų konkursas "Skaityma žemaitiešką" Dovydas Narkus (02 LE) 3 vieta Miesto 2013.05.09 Kristina Ambrazaitytė

Mokinių pasiekimai 2009-2012

 

Sveikiname 01LE grupės mokinę Viktoriją Treinytę „Kalbų kengūroje 2012“ (rusų kalba), surinkus 191.5 taško ir pelniusią Oranžinės Kengūros diplomą!

 

Sveikiname 01E-S grupės mokinį Mantą Bekėžą  „Kalbų kengūroje 2012“ (anglų kalba), surinkus 193.75 taško ir pelniusį Sidabrinės Kengūros diplomą!

 

Sveikiname 01lLE grupės mokinį Karolį Kniukštą „Kalbų kengūroje 2012“ (rusų kalba), surinkus 196 taškus ir pelniusį Auksinės Kengūros diplomą!

 

Sveikiname 01S grupės mokinį Giedrių Kalnių (svorio kategorijoje iki 60kg) respublikinėse profesinių mokyklų Svarsčių kilnojimo varžybose  iškovojus trečiąją vietą!  

 

Sveikiname 10K grupės mokinį Nagaitį Liną  (svorio kategorijoje iki 70kg)  respublikinėse profesinių mokyklų Svarsčių kilnojimo varžybose iškovojus trečiąją vietą!  


Sveikiname mokyklos vaikinų komandą Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Virvės traukimo ir Svarsčių kilnojimo varžybose  iškovojus pirmąją vietą!  

Sveikiname 01 K grupės mokinį Gedą Kupliausią 2012 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų stalo teniso varžybose iškovojus pirmąją vietą!

 

2012 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų šaškių varžybose mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą. Sveikiname 10E-S grupės mokinį Vilių Dilginą, 01E-S grupės mokinius Vytautą Laniauską ir Georgijų Verbą!
 

2011 m. 10LE grupės komanda tarpmokyklinėse  logistų varžytuvėse iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!

 

 

2011 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų lengvosios atletikos varžybose mokyklos komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!

 

Vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2011“ 09 K grupės mokinys  Giedrius Sakalauskas tapo laureatu. Sveikiname!


 

Sveikiname 09K grupės mokinį Giedrių Sakalauską „Kalbų kengūroje 2011“ (rusų kalba), surinkus 190.5 taškų ir pelniusį Oranžinės Kengūros diplomą!

2011 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Lietuvių kalbos olimpiadoje pirmo kurso mokiniai laimėjo garbingą trečiąją vietą.

2011 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Smiginio varžybose mokyklos vaikinų komanda iškovojo trečiąją vietą.

2011 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Svarsčių kilnojimo varžybose mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą.

2011 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Virvės traukimo varžybose mokyklos komanda iškovojo trečiąją vietą.

2010 m. Vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2010“ 08LE grupės mokinė Viktorija Grėbliūnaitė tapo laureate.

2009 m. mokyklos vaikinų komanda Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Lengvosios atletikos finalinėse varžybose iškovojo trečiąją vietą.

2009 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklos Svarsčių kilnojimo varžybose mūsų mokyklos mokiniai iškovojo trečiąją vietą

2009 m. Klaipėdos regiono profesinių mokyklų Virvės traukimo varžybose mokyklos vaikinų komanda tapo trečiosios vietos nugalėtojais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai