Santechnikas (1 m.)

Santechnikas (1 m.)

Kadangi mūsų šalies gamtinio kuro ištekliai yra riboti, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energetinių resursų taupymo problemoms, įgyjama žinių apie šiluminius siurblius, kondensacinius katilus, šildymo sistemų balansavimą ir reguliavimą, saulės energijos panaudojimo galimybes.

Mokiniai išmoksta skaityti detalių darbo brėžinius, eskizus, apskaičiuoti vamzdinių detalių ruošinių ilgius, perėjimų gamybos matmenis, parinkti suvirinimo būdus, aparatūrą ir rėžimus vamzdžiams suvirinti, lituoti varinius vamzdžius kietais ir minkštais lydmetaliais, suvirinti ir suklijuoti plastikinius vamzdžius, naudotis vamzdžių plėtimo ir presavimo įranga, sriegti rankiniu ir mechaniniu būdu, sujungti vamzdžius, įrengti vandens apskaitos mazgą butui, pastatui, montuoti vandentiekio stovus, paskirstymo ir tiekimo vamzdynus iš varinių, plieninių ir plastikinių bei PEX vamzdžių, surinkti kolektorines dėžutes, nuplovimo bakelius, maišytuvus, prijungti virtuvės, vonios ir tualeto santechninius prietaisus prie nuotekų šalinimo stovų, montuoti priešgaisrinius stovus, skirstomuosius purkštukų vamzdynus, įrengti kiemo vandens nuotakų tinklą, sumontuoti iki 100 kW galingumo katilinę, apšiltinti patalpas, boilerius, šilumines talpas, pašalinti orą ir šildymo prietaisų ir vamzdynų, šalinti santechninių sistemų gedimus, atsiminti vamzdžių ir filingų asortimentą, rasti profesinę informaciją internete, firmų kataloguose, naudotis elektroniniu paštu.

Į šią specialybę priimami mokiniai, turintys vidurinį išsilavinimą. Mokymosi trukmė – 1 metai. Baigę mokyklą, mokiniai įgyja specialybės diplomą.

ES lėšomis mokykla įsigijo naujausią santechnikų ruošimo įrangą ir aparatūrą, atitinkančią ES reikalavimus. Tai „REMS“, „DANFOSS“, „RIDGID“, „Rotenberger“ ir kitų žinomų firmų įranga it įrengimai.

Po mokyklos baigimo dirba Lietuvos įmonėse bei ES šalyse.

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai