Konkursas „Gražiausios Kalėdinės kojinės rinkimai“

Konkursas „Gražiausios Kalėdinės kojinės rinkimai“

2011 12 22

Konkursas

„Gražiausios Kalėdinės kojinės rinkimai!”


      Kiekviena metų pabaiga išjudina, sukrečia pačius ramiausius žmones. Dauguma „įsitraukia“ į šventinį šurmulį: gražina, puošia aplinką, kurioje mokosi ar dirba, perka dovanėles, ruošia valgius. Na, o mūsų mokyklos mokiniai puošia fojė, kad atidaręs duris iš karto pajustum kalėdinę, naujametinę dvasią. Šiemet mokinių tarybos nariai sugalvojo, kad kiekviena grupė padarytų kalėdinę kojinę, atspindinčią pasirinktą specialybę. Oi, kokių grožybių čia matėm!
      01 LE gr. mokinių (vadovė K. Ambrazaitytė) kojinė buvo iš raudono šilko, apklijuota balta vata ir žalia eglute iš sukarpytų popieriukų. Bendrabučio darbuotojų L. Vališkevičienės, K. Valiukienės ir čia gyvenančių mokinių (01 ST gr. mok. A. Anužio bei 01 V gr. mok. E. Barono) gaminys irgi  buvo medžiaginis, bet labai šiuolaikiškas – pirštuotas, prikrautas saldainių. 01 OK1 gr. mokiniai (vadovas A. Noreika) papuošalą pagamino iš skardos, ją raudonai nudažydami. 01 S gr. mokinių (vadovė N. Ivanova) kojinė išsiskyrė masyvumu, suvirintas geležinis karkasas buvo nupurkštas blizgiais dažais. 10 K gr. mokiniai (vadovas R. Taučius) sumanė savo gaminio korpusą išlankstyti, reikiamose vietose detales suvirinant, papuošiant švytinčiu žaisliuku. Antrakursiai logistai-ekspeditoriai (vadovas A. Kišūnas) padarė polistirolinę kojinę, apklijuotą įvairiausiais „dokumentais“. Akį traukė pirmo kurso elektrikų-suvirintojų (vadovė J. Januškaitė-Petrošienė) „riestanosė“, įrėminta metalinėse grotose. Įdomi buvo antro kurso draudėjų (vadovė J. Severina) kojinė, išpuošta CD, baltu kutu ir mirksinčiom lemputėm. 10 E/S gr. mokinių (vadovas K. Marijošius) gaminys buvo kiauraviduris – korpusas apsuktas laidais. Antro kurso suvirintojai (vadovė S. Barkauskienė) kojinę sulankstė iš metalo, privirino kojeles, papuošė auksine girlianda, o 01 ST gr. mokiniai (vadovas V. Kinčius) kojinę gamino iš vamzdžio, papuošdami spalvotais lapeliais ir kaspinėliais.
Ne mažiau darbo turėjo ir vertinimo komisija. Manau, ne taip jau paprasta buvo sugalvoti nominacijų pavadinimus! 10 S ir 10 E/S grupės buvo įvertintos už nepriklausomą kūrybinę mąstyseną; 10 LE gr. džiaugėsi tapusi publikos numylėtine; 01 E/S gr. buvo pripažinta originaliausia; bendrabučio kolektyvas gavo padėkos raštą už bendruomeniškumą; 01 S gr. darbas buvo praktiškiausias; 01 OK1, 01 ST, 01 LE, 10 LE, 10 D ir 10 K grupių padarytos kalėdinės kojinės labiausiai atspindėjo jų specialybes.
Mokiniai, gaminę šiuos kalėdinius suvenyrus, dėkingi už pagalbą profesijos mokytojams K. Marijošiui, A. Noreikai, R. Mikalauskui, A. Bružui, V. Kinčiui, R. Taučiui.

Parengė lietuvių k. vyr. mokytoja
Danguolė Pašiškevičienė

 

Gražiausios kalėdinės kojinės užfiksuotos nuotraukose: