Laivų statytojai - stipriausi

2012 02 08
      2012 metų vasario 08 d. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko Klaipėdos regiono profesinių mokyklų mokinių Virvės traukimo ir Svarsčių kilnojimo varžybos. Mūsų mokyklos mokiniai buvo pajėgiausi Virvės traukimo varžybose. Andrius Rumiancevas, Alfredas Montvydas, Arvydas Juškys, Dainius Tamošauskas  ir Laurynas Burvys įveikė visas komandas ir iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla, trečiojoje vietoje liko Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos sportininkai.
      Svarsčių kilnojimo varžybos vyko septyniose svorio kategorijose. Mūsų mokyklos svarsčių kilnotojai Giedrius Kalnius, Robertas Baitis, Linas Nagaitis, Remigijus Monkevičius, Artūras Varanauskas, Andrius Rumiancevas ir Arvydas Juškys iškovojo penkias pirmąsias vietas, surinkę 65 taškus ir aplenkę antrojoje vietoje likusius Klaipėdos statybininkų mokyklos bei trečiąją vietą užėmusius Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos svarsčių kilnotojus. Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus ir linkime sportinės sėkmės Lietuvos profesinių mokyklų Virvės traukimo ir Svarsčių kilnojimo varžybų finale!