100 dienų...

100 dienų...

2014 02 21

Šimtadienis - gražiausia, jaunatviškiausia ir linksmiausia mokyklos šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones...  Šiemet ji mūsų mokykloje vyko vasario 21 d. Abiturientams ši diena – tai stotelė, kai iki egzaminų telieka NET arba TIK 100 dienų, o pirmakursiams – galimybė pademonstruoti savo šmaikštumą, išradingumą bei  surengti nepamirštamą šventę. Tokia ji ir buvo. Tai įrodo pasirinkta tema – KLRSM TELEVIZIJA 2014.

Aktų salėje antrakursių  laukė paruoštas Šimtadienio kalendorius-televizorius. Kadangi tema - televizija, pirmakursiai paruošė daug vaizdelių, laidų parodijų, nominacijų. Liūdna tikrai nebuvo: abiturientai galėjo patikrinti dainavimo sugebėjimus, išbandyti jėgas merginų nešimo rungtyje, įvertinti savo jutimo organų funkcionavimą, šokant pilvo  šokį su padėklais, ant kurių sustatytos vandens stiklinės, ir patirti dar daug įvairių linksmybių. Taip pat pasimėgavome ir  antrakursių namų darbais – puikiu laidų prisistatymu. Abiturientai nepatingėjo ir parodė šmaikščias laidų ,,Farai“, ,,Ekstrasensų mūšis“, ,,Nuodėmių dešimtukas“ parodijas. Už  pastangas jiems buvo įteikti pusatestačiai  ir šimto dienų kalendorius, kuris turėtų priminti, kad linksmybių ir švenčių laikas baigėsi – metas rimtai pradėti ruoštis egzaminams. Renginio pabaigoje abiturientų laukė dar viena staigmena –jiems įteikė Šimtadienio tortus.

Šventė visiems dalyvavusiems paliko neišdildomą įspūdį: pirmakursiai didžiavosi savo pirmu dideliu renginiu, mokyklos bendruomenė buvo patenkinta puikiai praleistu laiku, antrakursiai švytėjo šventiniu džiaugsmu ir tikriausiai apgailestavo, kad renginys baigėsi taip greitai, o 100 dienų taip pat netrukus prabėgs.

 

Renginio akimirkos: