Apdovanojimai VALDOVŲ RŪMUOSE

Apdovanojimai VALDOVŲ RŪMUOSE

2014 07 11

Tie, kas nedirba švietimo įstaigoje, tikriausiai galvoja, kad vasarą mokyklose gyvenimas nustoja viręs: mokslo metai baigėsi, egzaminai išlaikyti, mokytojai ir mokiniai atostogauja. Bet yra šiek tiek kitaip: absolventams įteikiamipažymėjimai, abiturientams- brandos atestatai, vyksta Mandatinių komisijų posėdžiai dėl priėmimo į profesines mokyklas... Mūsų mokyklą baigusiems jau irgi įteikti  Asmenų įgytų kompetencijų vertinimopažymėjimai, juos gavę jaunuoliai ir merginos galvoja apie darbo pradžią ar studijas aukštosiose mokyklose. 

Tokia gyvenimo realija, bet viena labai džiugi žinia vasaros viduryje, atostogų įkarštyje, mus, mokyklos bendruomenę, gerokai nustebino. Kiekvienų metų liepą vieni aukščiausių šalies valdžios žmonių – Švietimo ir mokslo ministras bei Ministras Pirmininkas- į Valdovų rūmus sukviečia keliasdešimt geriausiai egzaminus išlaikiusių abiturientų ir profesinių mokyklų absolventų. Kad jų tarpe kada nors bus ir mūsų įstaigos mokinys, nedrįsome net pasvajoti, o šiemet, 2014-aisiais, mus kaip tik ir pradžiugino tokia maloni naujiena: laivų korpusų surinkėjo specialybę įgijęs Remigijus Andriuška buvo pakviestas į apdovanojimų ceremoniją Valdovų rūmuose. Absolventas jaučiasi labai pagerbtas, džiaugiasi savo sėkme. Padėkosraštas, kurį įteikė švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis bei Ministras Pirmininkas A. Butkevičius, dar labiau sustiprino Remigijaus norą tęsti laivų inžinerijos arba laivų mechanikos studijas universitete ar kolegijoje. Jis patenkintas mokymusi mūsų mokykloje, nes galvoja, jog profesinė mokykla- puiki galimybė įsitikinti, ar pasirinkta specialybė patiks, ar tikrai norėsis šias studijas tęsti toliau- taip ,,prisijaukinama“ profesija, ateitis.

Po ceremonijos visi apdovanotieji ir juos lydintys asmenys klausėsi A. Noviko vokalinio ansamblio ,,Jazz Island“ atliekamų populiarių kūrinių, apžiūrėjo Valdovų rūmus, pavaikštinėjo po Katedrą, nuo Geležinio Vilko kalno gėrėjosi miesto didybe, prisiminė sostinės įkūrimo legendą...

 Sustabdytos akimirkos: