Tarptautinis suvirintojų profesinio meistriškumo konkursas

Tarptautinis suvirintojų profesinio meistriškumo konkursas

2013 12 02
     2013 m. lapkričio 28 d. Kauno statybininkų rengimo centre vyko tarptautinis suvirintojų profesinio meistriškumo konkursas, kurio tikslai: gerinti profesinio ugdymo svarbos valstybinei ekonomikai suvokimą, skatinti Lietuvos ir kaimyninių šalių profesinio mokymo įstaigų bendradarbiavimą, skleisti profesinių mokyklų patirtį, padėti konkurso dalyviams pademonstruoti savo pasirinktos profesijos žinias, gebėjimus bei įgūdžius.
     Konkurse dalyvavo 14 komandų iš suvirintojus ruošiančių Lietuvos profesinio rengimo įstaigų ir po vieną komandą iš Sovietsko (Rusija) ir Jelgavos (Latvija) profesinio rengimo įstaigų. Į renginį atvažiavo baigiamųjų kursų mokiniai.
     Prieš atliekant praktinį darbą mokiniai buvo supažindinti su saugaus darbo taisyklėmis, o konkurso užduotį dalyviai turėjo padaryti pagal SPA (Suvirinimo procedūrų aprašą) MMA, MAG ir TIG būdais.
     Mūsų mokyklai atstovavo 01 S gr. moksleivis Giedrius Dvarionas, kuris jau yra  dalyvavęs keturiuose tarptautiniuose konkursuose. Giedrius šį kartą užėmė ketvirtą vietą.

     Konkurso metu dalyviai susipažino, dalijosi patirtimi, praplėtė akiratį, bet svarbiausia buvo pademonstruoti savo profesinį meistriškumą.

Renginio akimirkos: