Svečiuose Turkijos delegacija

Svečiuose Turkijos delegacija

2014 05 21

Europoje, kaip ir visame pasaulyje, plečiasi įvairių šalių gamyklų, įmonių, švietimo įstaigų bendradarbiavimas. Besibaigiant pačiam spalvingiausiam pavasario mėnesiui - gegužei, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje viešėjo septyni Leonardo da Vinci projekto ,,Regioninės politikos formavimas plėtojant profesinio mokymo kokybės standartus“ svečiai iš Yalovos (Turkija), keturi Erasmus dėstytojai iš Balikesir bei Mustafa Kemal universitetų (Turkija).

Mes džiaugiamės turėję progą garbingiems svečiams pristatyti savo mokyklą. Su delegacijos nariais buvo kalbama apie projektinę veiklą, karjeros galimybes, profesinius konkursus, pilietiškumo akcijas, mokymo programas. Dėmesingai buvo klausomasi pasakojimo apie inovacijas: modernizuotą inžinerinių specialistų teorinio ir praktinio mokymo bazę, modernų suvirinimo ir metalo apdirbimo sektorinį profesinio mokymo centrą. Vaikštinėdami po mokyklą, svečiai turėjo progą pamatyti, kad mes esam pajėgūs ruošti aukštos kvalifikacijos specialistus. Švietimiečiai iš turistų pamėgtos šalies labai žavėjosi mūsų dvyliktokų technologijų brandos egzamino darbais: šviestuvais, žvakidėmis, puodelių laikikliais, kepsninėmis, gėlių stovais ir kitais meistriškai atliktais, puošniais darbais...

Labai norėtųsi tikėti, kad šis pasimatymas su Turkijos atstovais - ne paskutinis, viliamės susidraugauti, susirasti partnerių bendrai projektinei, mokymo(si) veiklai.

Akimirkos: