Tėvų susirinkimas

Tėvų susirinkimas

2017 10 27

     Garsusis lietuvių poetas Justinas Marcinkevičius yra rašęs, kad ,,mokykla – tai tarsi duonos kepykla“, kai tešlą paruošia tėvai, o mokytojai turi ją iškepti, neprideginti. Galima ilgai samprotauti, bet esmė ta, kad mokiniai, tėvai ir mokytojai yra bendruomenė, turinti siekti kuo geresnių rezultatų.

      Kad šis ryšys dar labiau stiprėtų, mūsų mokykloje vyko tėvų susirinkimas, kurį pradėjo l. e. direktoriaus pareigas A. Vaitkus, papasakojęs apie tęstines studijas profesinių mokyklų mokiniams kolegijose, universitetuose. Daug naudingos informacijos apie įsidarbinimo ir karjeros galimybes pateikė AB Vakarų laivų gamyklos Karjeros planavimo ir atrankų koordinatorė B. Plauškienė. Tėvai bendravo su mokytojais, grupių vadovais, aptardami aktualiausias jiems ir jų atžaloms problemas.  

       Mes, mokyklos bendruomenė, džiaugiamės, kad tėvai patikėjo mums savo vaikus mokyti, auklėti, o mūsų misija lieka ta pati- bendrauti, bendradarbiauti, tartis ir toliau sutartinai kopiant mokslo laiptais į Didįjį Gyvenimą...

Akimirkos: