STUDIJOS 2020 

STUDIJOS 2020 

2020 02 06
STUDIJOS 2020 

     Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas?

     Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

     LITEXPO parodoje „STUDIJOS 2020“  pristatomas visas švietimo spektras – Lietuvos profesinio mokymo įstaigos, kolegijos ir universitetai, neformalus švietimas, tarptautinės studijų programos, kalbų kursai, teikiama aktuali informacija, susijusi su karjeros planavimu, skatinamas jaunimo verslumas, savanorystė.

     Aštuonioliktą kartą vasario 6-7 d. vykstanti studijų paroda kasmet sutraukia kelias dešimtis tūkstančių lankytojų. Čia galima susipažinti su visomis studijų ir profesinio mokymosi galimybėmis Lietuvoje, gauti naudingų karjeros planavimo patarimų.

     Tradiciškai parodoje Inžinerinės pramonės ir energetikos sektoriuje šiemet dalyvavo ir mūsų mokykla, kuri pristatė Lietuvos ūkiui ir ekonomikai reikalingas profesijas: elektriko ir laivų korpuso surinkėjo. Lydimi  l. e. direktoriaus pareigas Arvydo Vaitkaus, vyresniojo profesijos mokytojo Antano Briedžio, 08 E grupės mokiniai Povilas ir Darius pademonstravo atsinaujinančio energijos šaltinio fotovoltinį modulį, tiekiantį elektros energiją iš saulės, veikiantį telferio (kėlimo įrangos) maketą, mini robotuką. 09 K grupės laivų korpusų surinkėjų specialybės mokiniai Jonas ir Ovidijus naudodami projektavimo programą, pristatė laivų korpuso konstrukcijas, jų dalis ir vamzdynus, įrangos maketus. Pademonstravom geriausius technologijų brandos  egzaminų darbus.

Socialiniai partneriai

Mokykla yra narė

Partneriai