Sektorinis centras

Sektorinis centras

Inžinerinės pramonės sektorinis praktinio mokymo centras

                    

     Inžinerinės pramonės sektorinis praktinio mokymo centras –tai moderni praktinio mokymo bazė VŠĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje. Jame įvairi suvirinimo įranga, metalo plazminio pjovimo , programinės metalo ir kitų medžiagų apdirbimo staklės , simuliacinė įranga , robototechnika. Centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai-profesijos mokytojai , turintys patirtį tiek dirbant su mokiniais, siekiančiais  pirmą kartą  įgyti profesiją , tiek su suaugusiais.

     Centre sudarytos  puikios sąlygos įgyti suvirintojo , laivų korpusų montuotojo , laivų elektros ir radijo sistemų montuotojo , metalo apdirbimo staklininko, ventiliacijos,  oro kondicionavimo sistemų gamintojo ir montuotojo, santechniko kvalifikaciją . Dirbantiems  inžinerinėje pramonėje ar laikinai neturintiems darbo , centre galima  pakelti ar atnaujinti kvalifikaciją , įgyti naujų kompetencijų pagal darbo rinkos poreikius.

     Atsiradus poreikiui,  VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos centras gali pasiūlyti ir kitas naujas su suvirinimu ir metalų apdirbimu susijusias programas.